כל סוגי השערים עם מגוון רחב של סגנונות ועיצובים וגם שערים מיוחדים

עמוד הבית » מאמרים » כל סוגי השערים עם מגוון רחב של סגנונות ועיצובים וגם שערים מיוחדים

כל סוגי השערים עם מגוון רחב של סגנונות ועיצובים וגם שערים מיוחדים

חברת הדר מעקות מתמחה בפתרונות תכנון, ייצור והתקנה של שערים מאלומיניום, שערי כניסה, שערים חניה חשמליים, גדרות, מעקות חוץ ופרגולות. כל סוגי השערים עם מגוון רחב של סגנונות ועיצובים וגם שערים מיוחדים.

הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים כיום והשכלולים הרבים, המוצעים בתחומים רבים, מאפשרים לנו ליהנות מחיים נוחים, ובעיקר כאלה המותאמים באופן הנכון יותר .

בשנים האחרונות אפשר לראות אותם כמעט בכל מקום. הם מציעים מראה יוקרתי, ובו זמנית גם ביטחון רב, הנדרש במקומות שונים. אפשר למצוא אלמנטים עיצוביים שונים כמו עץ או זכוכית, ישנם כאלה המציעים סגנון פשוט למראה, ואילו אחרים מרהיבים.

אפשר להזמין שערי אלומיניום בכל הצבעים והדגמים והם לא נחלשים עם החשיפה לשמש או לגשם. ניתן לבחור שער בעלי פתיחה ידנית, חשמליים. שער כניסה בעל פתיחה ידנית, שער חשמלי יכולים לשמש כשער כניסה.

התקנת שערים חשמליים לחנייה מסודרת שערים אוטומטיים המהווים מעיין שמירה ראשונית לחנייה מסודרת בעבורכם הם הפתרון המקצועי והנכון בעבורכם. לשער האלומיניום קיים פרופיל דו צדדי, המשווה לשער מראה אסתטי ויוקרתי משני צדדיו.

יתרון קלות המשקל של החומר מאפשרת לשערים להיפתח בקלות, במהירות, ללא רעשים וחריקות מיותרות. מחלקת השירות וההתקנות של החברה פועלת בפריסה ארצית, ודואגת לספק לכל לקוח שירות מקצועי, אמין ומהיר. הרצון להעניק פתרון ממוקד ומתאים לכל לקוח ולקוח מלווה את תפיסתנו לאורך השנים ובא לידי ביטוי במפגשינו עם לקוחותינו השונים.

הנכם מוזמנים לבקר בקטגוריה של המוצרים שלנו וליהנות מעקות חוץ, מעקות ברזל, מעקות אלומיניום, מעקות למדרגות בנוסף לשערים מאלומיניום.

הדר מעקות מספקת שירות ללקוחות בכל חלקי הארץ, תוך שימת דגש על איכות ללא פשרות.

Posted on