פרופיל החברה

הדר היא חברה המייצרת עבודות מתכת, הפועלת מזה 42 שנים. במפעל החברה, הממוקם בהוד השרון תוכלו למצוא עבודות מיוחדות כדוגמת: מעקות פנים וחוץ מפליז בסגנונות עיצוב כפריים ומודרניים, דלתות כניסה מאלומיניום ופליז, לוברים ושערים מאלומיניום ומברזל, מדרגות ברזל מיוחדות בשילוב עץ, זכוכית ובטון, גגונים וסבכות לחצרות אנגליות, וכן מתן פתרונות למעקות ברזל ולמעקות מסובכים עבור מדרגות ספירליות. הליך ייצור העבודות אצלנו מתקיים במלואו במפעל החברה, הכולל גם את המצבעה שלנו בה מתבצעות כל עבודות הצביעה.

בהדר נעשות עבודות תכנון וגימור ברמה הגבוהה ביותר בתחום עבודות המתכת. כל מעקות החוץ שלנו, המיוצרות מברזל, עוברים תהליך של גלוון חם או קר בהתאם לעבודה ולדגם, כל מעקה או שער ברזל נצבע בצבעי אפוקסי מיוחדים ושערי האלומיניום שלנו עוברים צביעה בתנור באמצעות אבקה.

מגוון העבודות הרחב שהחברה מציעה נעשות בהתאמה אישית לכל בית ולכל לקוח. ניר גרשון, בעלי החברה, הוא גם המתכנן והמעצב של דגמי העבודות השונות, הוא עובד עם אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה ויחד איתם מביא לידי ביטוי את קווי העיצוב העדכניים ביותר בארץ ובעולם.

עקרונות היסוד של הדר הינם: שירות וליווי אישי, יושרה עסקית, איכות, חדשנות ומחויבות. אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו ולראות שלל דגמים של מעקות, שערים, מדרגות, דלתות כניסה, אדניות, ספריות ועבודות מיוחדות נוספות.

נשמח לעמוד לרשותכם.